کد تخفیف

کد تخفیف سازمانی

سرزمین عجایب

میدان پونک، بلوار اشرفی اصفهانی، بعد از پل همت، - شماره تماس:02144492000

ویژگی ها

مجموعه فرهنگی ورزشی سرزمین عجایب افتخاردارد بعنوان  بزرگترین و مجهزترین شهربازی سرپوشیده در ایران جهت فراهم نمودن اوقاتی شاد و به یاد ماندنی در محیطی مناسب و در خور شان و منزلت خانواده های محترم پرسنل سازمانها و نهادهای دولتی و شرکتهای خصوصی برای اولین بار فروش به سازمان ها ی دولتی ، ارگانها  و بخش خصوصی خود را با مزایا و محاسن قابل توجه ذیل اعلام نماید :

دارندگان کارت های سازمانی می توانند با در اختیار داشتن این کارت از تمامی دستگاهها ی موجود در سرزمین عجایب استفاده نمایند.

به ازای پرداخت هر مبلغی 20% شارژ بیشتر  جهت خرید کارتهای سازمانی محاسبه می گردد که  در قیاس  با کارت های  اعتباری دیگر بسیار  مقرون به صرفه می باشد.

قابلیت شارژ مجدد کارت سازمانی به دارندگان خود این امکان را می دهد تا به دفعات بتوانند از مزایای آن بهره مند گردند.

کارت های سازمانی بدون مشخصات فردی صادر می گردد بنابراین می تواند بطور همزمان برای چندین نفر قابل استفاده باشد.

استفاده از کارت های سازمانی مختص زمان خاصی نبوده و در هر روز و یا ساعت قابل استفاده می باشد.

امکانات بهداشتی شهربازی سرزمین عجایب

استریل شدن کل شهربازی هر روز صبح با دستگاه فوگر

جریان مداوم هوای تازه

محلول ضدعفونی دست

مراقبت از فاصله گذاری اجتماعی

ضد عفونی شدن تمامی وسایل بازی با دستگاه مخصوص (کل مجموعه هریک ساعت بکبار ضد عفونی می شود

شهربازی مجهز به اسپری ضدعفونی کننده روی هر دستگاه است

تمامی پرسنل دارای شیلد و ماسک هستند

شرایط استفاده

همه روزه در ساعات فعال مجموعه

قابل استفاده برای تمامی دستگاه ها

قابل استفاده در سالن بولینگ حرفه ای

بدون تاریخ انقضاء

قابلیت شارژ مجدد

توضیحات

وقتی پای شهربازی وسط باشد کمتر کسی توان نه گفتن به آن را دارد. مخصوصا اگر شهربازی سرپوشیده باشد و اسمش سرزمین عجایب! جشنواره تابستانی مجموعه تفریحی سرزمین عجایب فرصتی استثنایی برای تجربه یک روز عالیست. در سرزمین عجایب نگران تفریح و شاد بودن فرزندانتان نباشید که همه شرایط برای ساختن خاطره‌های شیرین فراهم است. اگر کودک شما زیر شش سال است می‌تواند از بازی‌هایی همچون خلبان کوچولو، سفردریایی، ماشین فرفره، اتاق بازی، سرسره و... استفاده کند و اگر دلبندتان بزرگتر است می‌تواند از بازی‌هایی مثل ماشین یا موتور کوبنده، بولینگ کوچک، شترسواری و... لذت ببرد. نگران نباشید چون سرزمین عجایب به فکر تفریح شما بزرگترها هم هست. شبیه‌ساز پرواز هواپیما که یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های این مجموعه است، منتظر شماست تا لذت پروازکردن بر فراز آسمان در یک محیط شبیه‌سازی شده اما واقعی را به شما هدیه کند. بازی‌های کامپیوتری این مرکز نیز با تنوع فراوانی که دارد، انتخاب را هم برای شما و هم برای فرزندانتان سخت می‌کند.